MENU

Koniec Mercedesa klasy X?

Mazda 2 debiutuje po liftingu

17 lipca 2019 Great news! Autor:

Renault Clio V tylko jako hatchback

Poznaliśmy odpowiedź na często zadawane pytanie – czy piąta generacja Clio będzie występować w odmianie kombi?

Jak na swoich łamach poinformował dziś SAMAR po uzyskaniu informacji od wysoko postawionego przedstawiciela importera marki Renault, nowe Clio będzie dostępne tylko jako pięciodrzwiowy hatchback. Wersja kombi nie będzie oferowana ani zaraz po premierze modelu ani w jego późniejszym stadium.

Taki krok Renault tłumaczy małą popularnością odmiany kombi. W przypadku czwartej generacji Clio, na odmianę Grandtour zdecydowało się zaledwie 12% nabywców. Z drugiej jednak strony decyzja Renault może dziwić, ponieważ 12% produkcji Clio to liczby idące w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Poza tym Clio Grandtour było często wybieraną odmianą przez klientów flotowych.

Na pocieszenie fanom modelu pozostaje fakt, że gama nowego Clio będzie bardzo bogata pod względem wersji wyposażenia oraz silnikowych. Pierwsze egzemplarze pojawią się w salonach już na początku września.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij