MENU

Porsche Panamera Sport Turismo – córeczka tatusia

Opel pod skrzydłami koncernu PSA

2 marca 2017 Great news! Autor:

Renault Captur przeszedł facelifting

Na stoisku Renault podczas targów w Genewie zadebiutował Captur po drobnym faceliftingu oraz z nowymi opcjami wyposażenia.

Zmiany nie są wielkie. Tradycyjnie dla tego typu modernizacji w połowie życia modelu objęły przede wszystkim drobne kwestie stylistyczne. Nowe są przednie oraz tylne reflektory (te pierwsze opcjonalnie mogą być w pełni LEDowe). Zmodernizowano przedni zderzak oraz grill. Największą nowością jest możliwość zamówienia Captura z w pełni szklanym dachem (widoczny na zdjęciu u góry), co zdaniem producenta ma ściągnąć do salonów jeszcze więcej klientów – Captus to lider swojego segmentu. Dodatkową nowością są dwa nowe kolory nadwozia oraz jeden nowy kolor dachu. Dzięki temu w sumie możliwość konfiguracji kolorystycznych będzie oscylować w granicach 30.

Pod maską bez zmian – nadal do napędu będą służyć jednostki benzynowe o pojemnościach 0,9 i 1,2 oraz jeden Diesel – 1,5.


2017-renault-captur-02 2017-renault-captur-03

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij