MENU

Toyota Corolla Touring Sports – praca u podstaw

BMW X2 M35i – pikantny crossover

6 września 2018 Great news! Autor:

MINI Cooper Oxford Edition – nowy rok szkolny

W krajach takich jak Polska opisywane auto nie miałoby racji bytu, tymczasem w Wielkiej Brytanii MINI stworzyło specjalną ofertę dedykowaną studentom!

Brytyjski producent aut miejskich i crossoverów nie raz zaskakiwał świat nietypowymi seriami specjalnymi swoich samochodów. Jakiś czas temu stworzył między innymi Coopera zainspirowanego ślubem brytyjskiej pary książęcej. Tym razem samochód jest mniej spektakularny, chociaż adresaci są zaskakujący.

Cooper Oxford Edition jest samochodem bardzo atrakcyjnie skalkulowanym. Będzie on kosztować od 19 750 Funtów za odmianę 3-drzwiową i 20 750 za 5-drzwiową. Promocją objęci są obecni studenci studiów stacjonarnych, niestacjonarnych oraz podyplomowych akredytowanych szkół wyższych oraz zeszłoroczni i tegoroczni absolwenci tychże. Oxford Edition wyróżnia się bogatszym wyposażeniem w stosunku do bazowej odmiany. W jego skład wchodzą system multimedialny, szklany dach, dwukolorowe malowanie nadwozia, detale wykończone w kolorze szarym, kamera cofania oraz podgrzewane fotele. W sumie daje to klientom oszczędność na poziomie 3 500 Funtów.

Samochód wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1.5, który generuje moc 134 koni mechanicznych. Dostępny jest z manualną oraz automatyczną przekładnią. Co ciekawe, standardowo samochód będzie wyposażony w tę drugą, co oznacza, że studenci oszczędzają w ten sposób dodatkowe 1 250 Funtów. Wybór skrzyni manualnej nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij