MENU

Citroen C6 powraca… w Chinach

5 stycznia 2016 Great news! Autor:

Mercedes-Benz klasy E (W213) – twoja twarz brzmi znajomo

Mercedes-Benz zaliczył mały wyciek… zdjęć nowej E-klasy w pełnej okazałości.

mercedes-e-klasa-w213-8

Nie żeby nowa odsłona chyba najbardziej konserwatywnego modelu marki była dla nas wielką tajemnicą. Od dawna można było zobaczyć ją na zdjęciach szpiegowskich, a i nie potrzeba wiele wyobraźni, by samemu odgadnąć jak może wyglądać nowe E-klasse. W gamę Mercedesa wpisuje się idealnie między C-klasą, a S-klasą i widać to od razu – z jednej strony pomylimy go z większym bratem, z drugiej widać zapożyczenia od mniejszego modelu. Jest przewidywalnie, zachowawczo, ale jak zwykle elegancji i szyku tej limuzynie odmówić nie można.

mercedes-e-klasa-w213-4

Póki co potwierdzonych informacji na temat warstwy technicznej brak, ale i tu nie ma co się spodziewać jakiejś gigantycznej rewolucji. Spodziewajcie się chociażby nowego, 195-konnego diesla 220d, E200 i innych pewniaków z oferty, czy też E350e, hybrydy z wtyczką.

mercedes-e-klasa-w213-10

Oficjalna premiera na targach w Detroit, gdzie zapewne poznamy już wszystkie szczegóły.


mercedes-e-klasa-w213-7 mercedes-e-klasa-w213-6 mercedes-e-klasa-w213-3 mercedes-e-klasa-w213-1

Tagi: , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij