MENU

Bugatti EB110 Super Sport “Centodieci” – piękny hołd

Co Opel pokaże we Frankfurcie?

16 sierpnia 2019 Great news! Autor:

McLaren stworzy wyjątkowego roadstera

Brytyjski producent supersamochodów planuje kolejną premierę, która jeszcze bardziej podgrzeje wszystkich fanów ekskluzywnej motoryzacji.

Milionerzy, szejkowie i najbogatsi tego świata już nie mogą się doczekać. McLaren podczas zbliżającego się konkursu elegancji w Pebble Beach w USA zaprezentuje nowy model. Nie spodziewajcie się jednak kolejnej odmiany samochodu ze skomplikowaną, trudną do zapamiętania nazwą składającą się z cyfr i oznaczeń literowych. Debiutujący pojazd będzie pozbawiony dachu oraz przedniej szyby, co w połączeniu z piekielnie mocnym silnikiem będzie stanowić o jego wyjątkowości.

Roadster pozycjonowany będzie pomiędzy modelami Senna oraz Speedtail – oznacza to że ma on dawać jak największą przyjemność z jazdy na drogach, ale także, że będzie piekielnie drogi. Zdaniem obserwatorów motoryzacyjnych jego cena będzie wynosić około 1,5 mln funtów!

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij