MENU

Porsche 718 Cayman GT4 Clubsport – zabawka w skali...

BMW Serii 3 w wyjątkowej specyfikacji

6 stycznia 2019 Great news! Autor:

Infiniti QX Inspiration – rzut oka w przyszłość

Już niedługo oficjalnie zaprezentowany zostanie koncepcyjny pojazd Infiniti, który ma wprowadzić markę w zupełnie nowy segment.

Infiniti przygotowuje się do wejścia na rynek samochodów elektrycznych. W tym celu już niedługo zaprezentuje swój pierwszy koncepcyjny model z takim właśnie napędem. Koncept na razie nosi oznaczenie QX Inspiration, co oznacza że ma być inspiracją do dalszych prac nad samochodem. Elektryczny crossover będzie pojazdem, którego napęd będzie skupiony na osiągnięciu jak najlepszych osiągów.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowego modelu Infiniti wcieli w życie nowe rozwiązania stylistyczne oraz technologiczne. Jeśli mowa o tych drugich, to będą najprawdopodobniej między innymi kamery zastępujące lusterka boczne, co możemy zaobserwować na grafikach zapowiadających nowy koncepcyjny model.

Jak mówi główny dyrektor stylistów Infiniti: „QX Inspiration jest początkiem nowej ery w Infiniti oraz zapowiedzią tego co chcemy zrobić z marką. Nowa technologia pozwoliła nam rozwinąć naszą filozofię designu”.

Premiera nowego koncepcyjnego modelu Infiniti będzie miała miejsce już 14 stycznia podczas targów motoryzacyjnych w Detroit.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij