MENU

Infiniti QX Inspiration – rzut oka w przyszłość

Nissan Leaf e+ z większą baterią

8 stycznia 2019 Great news! Autor:

BMW Serii 3 w wyjątkowej specyfikacji

Trendy motoryzacyjne w różnych zakątkach naszego globu są bardzo zróżnicowane. W Chinach wielką popularnością cieszą się sedany z przedłużonym rozstawem osi.

BMW dobrze wie jak zawojować rynek Państwa Środka. Dlatego nowa generacja serii 3 przeznaczona na tamten rynek będzie dostępna tylko z przedłużonym rozstawem osi. Oznacza to, że będzie naturalnym konkurentem dla przedłużanego Mercedesa klasy C, czy Jaguara XE L.

Seria 3 przeznaczona na rynek azjatyckiego państwa będzie mieć długość 483 centymetrów oraz rozstaw osi wynoszący 296 centymetrów. To daje odpowiednio różnicę 12 centymetrów na długości całego pojazdu oraz 11 centymetrów w rozstawie osi w stosunku do standardowej odmiany. Co więcej, oznacza to, że jest to najdłuższy sedan Serii 3 jaki kiedykolwiek powstał. Przestrzeń, jaka została wygospodarowana przez przedłużenie rozstawu osi i długości samochodu, przede wszystkim wykorzystano w drugim rzędzie foteli. Jak podaje BMW, pasażerowie tylnej kanapy będą mieć więcej miejsca na stopy oraz na wysokości kolan.

Samochód będzie produkowany w Chinach przez spółkę BMW Brilliance.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij