MENU

Aston Martin Vanquish Zagato trafi do produkcji!

Porsche prezentuje nową Panamerę!

22 czerwca 2016 Great news! Autor:

Ford Kuga Vignale – o poziom wyżej

Ford zadecydował o poszerzeniu gamy modelowej serii Vignale. Do dotychczas oferowanych modeli Mondeo, S-Max oraz Edge dołączy mniejszy SUV – Kuga.

Złośliwi zapytają zapewne po co Ford w ogóle robi to wszystko z tym całym Vignale? Odpowiedź tkwi w wynikach sprzedaży, okazuje się bowiem, że na wielu rynkach bardzo duży odsetek sprzedawanych aut to najdroższe wersje Titanium. Co ciekawe na rynku brytyjskim model Kuga w najwyższej wersji wyposażeniowej kupowało aż 80% klientów!

2016-ford-kuga-vignale-04

Vignale odznacza się wyposażeniem totalnym, w jego skład wchodzą wszystkie elektroniczne systemy wspomagania kierowcy oraz bezpieczeństwa. Na pokładzie znajdziemy najnowszy system info-rozrywki SYNC 3. Wnętrze wykańczane jest ręcznie, fotele obijane są specjalnie dedykowaną dla modelu tapicerką skórzaną. Dodatkową opcją są specjalne lakiery oraz inne wykończenie detali zewnętrznych. Najłatwiej Kugę Vignale jest jednak poznać po innym przednim grillu.

Pod maską znajdziemy tylko dwa silniki o czterech wariantach mocy. Są to benzynowy 1.5 EcoBoost (o mocy 150 i 182 koni mechanicznych) oraz wysokoprążny 2.0 TDCi (150 i 180 koni). Obie jednostki napędowe dostępne ną z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów.


2016-ford-kuga-vignale-02 2016-ford-kuga-vignale-03

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij