MENU

Ferrari 812 Superfast – mocarz

Land Rover Range Rover Velar – nowoczesna technologia z...

28 lutego 2017 Great news! Autor:

DS 7 Crossback – luksus na szczudłach

Luksusowy oddział koncernu PSA prezentuje swojego pierwszego SUVa na rynek europejski, także z napędem hybrydowym!

Francuzi już od dawna pracowali nad SUVem, o czym świadczyły nie tylko fotografowane testowe muły, ale także wprowadzone już modele na rynek azjatycki. Wraz z nadchodzącymi wielkimi krokami targami w Genewie wszystko stało się jednak jasne – nowy DS będzie nosić nazwę – liczbę 7 – i wygląda bardzo intrygująco, nie tylko na zewnątrz. Co więcej, na początku sprzedaży DS zaproponuje klientom specjalną linię wyposażenia La Premiere, w skład której wejdą (oprócz wyposażenia opcjonalnego) unikalne kolory nadwozia oraz designerskie detale.

2017-ds-7-crossback-02

Pod maską SUVa będzie mógł pracować motor spalinowy (moc 225 koni mechanicznych) oraz diesel (180 koni mechanicznych). Wisienką na torcie ekologów oraz osób poszukujących mocnego auta jest wersja o napędzie hybrydowym, której moc systemowa wyniesie 300 koni mechanicznych! Jest to hybryda typu plug-in, co oznacza, że po naładowaniu akumulatorów znajdujących się pod tylną kanapą samochód będzie mógł przejechać w trybie czysto elektrycznym wedle wskazań producenta około 59 kilometrów. Naładowanie DSa zajmie co najmniej 2,5 godziny.

2017-ds-7-crossback-03

Wnętrze zostało zaprojektowane podobnie do innych modeli marki, jednocześnie elegancko i ekstrawagancko. Informacje są wyświetlane na dwóch ekranach, z czego ten większy może pochwalić się przekątną 12 cali. Kierowca będzie mógł korzystać z nowego dla producenta systemu multimedialnego, natomiast kiedy kierowanie mu się zwyczajnie znudzi – oddać część inicjatywy samemu autu, które jako pierwsze w historii marki będzie wyposażone w systemy jazdy półautonomicznej.

Na razie DS nie podaje dokładnej specyfikacji oraz cennika swojego SUVa, jednak przypuszczalnie do salonów trafi on dopiero jesienią.


2017-ds-7-crossback-04 2017-ds-7-crossback-05
2017-ds-7-crossback-06 2017-ds-7-crossback-07

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij