MENU

Co dalej z marką smart?

Nowy Ford Kuga – dużo do wyboru

1 kwietnia 2019 Great news! Autor:

Chevrolet wraca do Polski! [ŻART PRIMA APRILIS 2019]

Początek kwietnia przynosi bardzo ciekawą wiadomość dla polskich klientów – do kraju nad Wisłą powróci legendarna marka z USA!

Jak informuje biuro prasowe koncernu General Motors, jeszcze w tym roku marka Chevrolet powróci do Polski. Amerykańskie auta kilka lat temu były oferowane w polskich salonach, jednak ze względu na zbyt dużą konkurencję w stosunku do Opla, GM zdecydowało się wycofać markę. Sytuacja jednak zmieniła się wraz z przejęciem Opla przez koncern PSA. Obecnie Chevrolety, choć często nadal oparte na samochodach Opla, nie są już dla niego konkurencją – stąd decyzja koncernu.

Chevrolet jeszcze w tym roku ma otworzyć sześć punktów dealerskich w Gdańsku, Warszawie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Wrocławiu oraz Krakowie. Dalsze plany przewidują rozwój sieci sprzedaży, docelowo ma powstać około 20 salonów Chevroleta w największych miastach w Polsce.

Początkowo oferta będzie opierać się na czterech modelach. Będą to miejski Sonic (wcześniej oferowany w Polsce jako Aveo), kompaktowy Cruze nowej generacji, crossover Trax (oparty na Oplu Mokka) oraz elektryczny Bolt EV. W przyszłym roku oferta zostanie poszerzona o sportowe modele: Camaro oraz Corvette nowej generacji, w którym pierwszy raz w historii silnik będzie umieszczony centralnie.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij