MENU

Opel Karl Rocks – zbędny gadżet

Volvo zapowiada V90 Cross Country

12 września 2016 Great news! Autor:

BMW i8 Protonic Dark Silver Edition – naciągacz

Bawarczycy starają się w każdy możliwy sposób przypomnieć światu o modelu i8, tym razem kolejną edycją limitowaną… ale czy naprawdę jest o czym mówić?

BMW i8 na świecie znalazło już ponad 8000 nabywców. Patrząc na fakt do jakiej klasy należy auto i że jego posiadanie, jakby nie patrzeć, wiąże się z pewnymi kompromisami, nie jest to wynik zły. Jednak realia rynku są nieugięte – nieważne jak futurystycznie auto by nie wyglądało, bardzo szybko staje się ono zwyczajnie stare. BMW zdaje się to dostrzegać i od pewnego czasu raczy klientów możliwością zakupu modelu i8 w limitowanych edycjach.

2016-bmw-i8-protonic-dark-silver-edition-02

Protonic Dark Silver Edition wyróżnia się na tle standardowej odmiany i8 tym, że ma… inny lakier. Tak, dobrze czytacie. BMW zrobiło limitowaną edycję z okazji lakieru. No cóż, dziennikarski obowiązek nakazuje wspomnieć zatem, że specjalny lakier ma ogromne zdolności odbijania światła, przez co właściciel i8 będzie mógł jeszcze lepiej dostrzec wszystkie przetłoczenia nadwozia. Dodatkowo Bawarczycy twierdzą, iż klient może skonfigurować auto wedle własnej wizji. Nie oznacza to jednak nowych opcji w katalogu, tylko fakt, że możemy wybrać z tego co do tej pory.

Swoją oficjalną premierę limitowana edycja Protonic Dark Silver będzie miała podczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Paryżu.


2016-bmw-i8-protonic-dark-silver-edition-03 2016-bmw-i8-protonic-dark-silver-edition-04

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij