MENU

Rodzina Fiata 500L przeszła lifting

Czy tak wygląda nowe BMW serii 8?

23 maja 2017 Great news! Autor:

Bentley Continental 24 – wyścig lordów

Produkcja modelu Continental GT obecnej generacji powoli zbliża się do końca. To idealny moment na przedstawienie edycji limitowanej.

Continental 24 to edycja specjalna, która jest formą oddania hołdu wyścigowej wersji tego modelu oznaczonej jako GT3. Występowała ona w wyścigach długodystansowych na całym świecie. Przy okazji jest to prawdopodobnie ostatnia edycja limitowana tej generacji luksusowego Bentleya, która technicznie bazuje na najmocniejszej odmianie Supersports. Sprzedaż przewidziano wyłącznie w Europie.

Silnik W12 generuje okrągłe 700 koni mechanicznych i ponad 1000 Nm momentu obrotowego! To sprawia, że Bentley rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 3,5 sekundy. Jeśli osiągi jednak nie zrobią na Was wrażenia, to przypominamy, że to auto waży ponad 2700 kilogramów. Wersja 24 nie będzie różnić się parametrami od standardowego Supersportsa.

2017-bentley-continental-24-06

Na rynek trafią zaledwie 24 sztuki limitowanej edycji. Wyróżniać je będzie specjalne, dwukolorowe malowanie. Dostępne będą tylko widoczne na zdjęciach konfiguracje, a więc połączenie czarnego lakieru Black Crystal z żółcią oraz czerwienią. Auto stoi na 21-calowych felgach, które także z racji swojego koloru są dla tej wersji dedykowane. We wnętrze znajdziemy fotele wykończone Alcantarą, wstawki z włókna węglowego i specjalną tabliczkę z numerem egzemplarza oraz także akcenty sygnowane symbolem „Continental 24”. Przeszycia mają kolor zgodny z wybraną konfiguracją kolorystyczną.

Jeśli jesteście zainteresowani Bentleyem Continentalem 24 radzimy się pospieszyć oraz przygotować dużą ilość pieniędzy. Z racji limitowanej ilości egzemplarzy prawdopodobnie rozejdą się one w mgnieniu oka i to przy cenie startującej od 250 000 Euro.


2017-bentley-continental-24-01 2017-bentley-continental-24-02
2017-bentley-continental-24-04 2017-bentley-continental-24-05

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij