MENU

MINI Cooper dla pary książęcej

Dacia Duster najpopularniejszym autem w Polsce

11 maja 2018 Great news! Autor:

Aston Martin DB11 AMR – droga na szczyt

Brytyjska marka zaprezentowała właśnie topową odmianę swojego auta klasy GT. Poza większą mocą może pochwalić się także zmianami w układzie kierowniczym.

Aston Marin DB11 nie należy do słabych samochodów. Jego V12 o pojemności 5,2 litra już w standardzie generuje 600 koni mechanicznych, a sprint do „setki” trwa zaledwie 3,9 sekundy. Jednak dla wszystkich tych, którzy uznają te liczby za mało imponujące, Aston przygotował odmianę AMR, która dostała mały zastrzyk mocy. Chodzi dokładnie o dodatkowe 30 koni mechanicznych i zwiększenie momentu obrotowego do 700 Nm. Dzięki temu auto pierwszą trzycyfrową liczbę na liczniku osiągnie w zaledwie 3,7 sekundy. Prędkość maksymalna DB11 AMR wyniesie natomiast aż 335 km/h.

aston-martin-db11-amr-02 aston-martin-db11-amr-03
aston-martin-db11-amr-06 aston-martin-db11-amr-05

Aston Martin DB11 AMR wyróżni się także zmienionym układem jezdnym, dzięki czemu – jak zapewnia producent – auto będzie bardziej responsywne w prowadzeniu. Ma ono dawać więcej wrażeń z jazdy, natomiast wydech będzie głośniejszy. Poza donośnym pomrukiem z rur wydechowych w odmianie AMR wyróżnicie się dzięki jednemu z dostępnych malowań, które będzie dedykowane dla tej odmiany. Mowa o szarym lakierze z kontrastującym limonkowym pasem.

aston-martin-db11-amr-01 aston-martin-db11-amr-04
aston-martin-db11-amr-07 aston-martin-db11-amr-08

Jeżeli jesteście zainteresowani akurat tym konkretnym modelem Astona Martina – musicie mieć na koncie wolne co najmniej 975 000 złotych. Musicie się też pospieszyć, DB11 AMR zostanie wyprodukowany w zaledwie 100 egzemplarzach.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij