MENU

Gran Turismo Polonia 2015

14 kwietnia 2015 Relacje Autor:

Poznań Motor Show 2015

Pragniemy zaprezentować Wam specjalny odcinek Project Automotive. W zeszły czwartek gościliśmy w Poznaniu na tegorocznej edycji Motor Show. Zapraszamy na obszerną relację z dnia prasowego targów.

poznan-motor-show-2015-48

Impreza odnotowała rekord liczby odwiedzających: ponad 113 000 osób. Trudno się dziwić, bo Motor Show prezentuje przekrój przez ofertę niemal wszystkich marek na polskim rynku. Mogliśmy zapoznać się zarówno z dobrze znanymi modelami, jak i z kilkoma gorącymi nowościami.

poznan-motor-show-2015-49

Od momentu, gdy kilka lat temu impreza powróciła do łask, Motor Show rokrocznie zwiększa ilość i poziom prezentowanych aut. Dziś już nikogo nie powinno dziwić, że grupa VAG potrafi zająć całą halę, by zaprezentować nie tylko wszystkie modele Volkswagena czy Skody, ale także bogatą ofertę Porsche. W Poznaniu pojawiają się wszyscy poważni gracze – nie tylko ci najpopularniejsi walczą tu o każdego klienta, jak choćby Kia czy Hyundai, ale także firmy bardziej niszowe, takie jak choćby Rolls-Royce czy Aston Martin. Motor Show to jednak nie tylko wystawa aktualnie sprzedawanych aut, ale również tych, które być może pojawią się na drogach w przyszłości, prototypów takich jak Nissan Sway, Ford S-max Vignale czy budząca chyba najwięcej emocji polska produkcja – Arrinera Hussarya. Duże zainteresowanie budziły także premiera Audi Q7, szeroki wybór BMW spod znaku M czy bogate stoisko Mercedesa z między innymi Maybachem czy AMG GT.

poznan-motor-show-2015-41

Na halach poznańskich targów nie sposób było się nudzić i może jeszcze trudno porównywać Motor Show do podobnych imprez w zachodniej Europie, ale nasze pozytywne doświadczenia i olbrzymie zainteresowanie pokazują, że dystans co roku się zmniejsza.


fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Marcin Pakulski fot. Marcin Pakulski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Maciej Polikowski fot. Wiktor Smogór fot. Marcin Pakulski fot. Marcin Pakulski fot. Marcin Pakulski fot. Marcin Pakulski fot. Marcin Pakulski


Tagi: , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij