MENU

Seat Arona TGI – gaz do dechy

Porsche prezentuje nową wersję modelu 935

1 października 2018 Great news! Autor:

Skoda Kodiaq RS oficjalnie!

Co prawda o tym, że samochód będzie mieć swoją premierę wiedzieliśmy już od dawna, jednak dopiero teraz do sieci wyciekły oficjalne zdjęcia SUVa!

Na temat Skody Kodiaq RS pisaliśmy już jakiś czas temu przy okazji pokonania przez czeskiego SUVa rekordu najszybszego okrążenia toru Nurburgring w wykonaniu auta siedmioosobowego. Teraz możemy już oficjalnie odnieść się nie tylko do osiągów auta, ale i jego wyglądu, który jest nieco… rozczarowujący. Kodiaq RS pomimo szumnych zapowiedzi jest autem dosyć grzecznym, chociaż jest w nim wiele ciekawych detali. Należą do nich 20-calowe felgi, ogromne tarcze hamulcowe, duże końcówki układu wydechowego i czarne akcenty stylistyczne. Fanom aut sportowych zabraknie jednak z pewnością takich rzeczy jak spojler, dyfuzor czy bardziej agresywnych progów, zderzaków i poszerzeń.

Nie można jednak narzekać na standardowe wyposażenie Kodiaqa RS. Wyposażony w dwulitrowego Diesla SUV poza pokaźną mocą blisko 240 koni mechanicznych będzie przenosić ją na wszystkie cztery koła. Za oświetlenie będą odpowiadać światła full-LED, informacje na temat jazdy będą się wyświetlać na ekranie zastępującym standardowe zegary, natomiast dźwięk silnika będzie dochodzić do kabiny ze zmiennym tonem w zależności od wybranego trybu jazdy.

Swoją oficjalną premierę Kodiaq RS będzie mieć jutro podczas dnia prasowego na targach w Paryżu.

Tagi: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij