MENU

Honda Civic Type R Prototype – paryska niespodzianka

Hennessey VelociRaptor 6x6

Hennessey VelociRaptor 6×6 – niezniszczalny

4 października 2016 Great news! Autor:

Do sieci wyciekły grafiki patentowe BMW i5

Bawarczycy pracują nad modelem plasującym się pomiędzy i3 a i8 na pewno, jednak owoc tej pracy może być poznany dopiero za kilka lat. Patentowe grafiki nowego modelu mogą wskazywać nam kierunek prac konstruktorów.

Segment luksusowych aut elektrycznych rośnie w siłę. Od kiedy Tesla podbija rynek i zbiera setki tysięcy zamówień na swoje modele inni producenci tylko dwoją się i troją, żeby odebrać Amerykanom klientów. Do walki za kilka lat wkroczy BMW, które pracuje nad modelem nieco większym od klasy kompaktowej. Rozmiar auta nie ma w tym przypadku jednak znaczenia, bowiem zastosowanie silników elektrycznych oraz baterii w podłodze i pod fotelami pozwoli wygospodarować we wnętrzu przestrzeń na poziomie aut klasy średniej albo i większą!

Nazwa i5 to zaledwie spekulacja. BMW milczy na temat tego modelu od czasu kiedy do mediów dotarła informacja, iż nowy model z serii “i” będzie albo rozciągniętą wersją modelu i3 lub sedanem. Wszystko wskazuje na to, że BMW pójdzie jednak w kierunku klasycznego sedana, natomiast jego formę zdecydowanie przełamie niebanalna stylistyka.


bmw-i5-01 bmw-i5-07
bmw-i5-03 bmw-i5-05
bmw-i5-06 bmw-i5-04

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij