MENU

Nadciąga nowy Ford Ka+

Mercedes-AMG E43 – na rozgrzewkę

9 marca 2016 Great news! Autor:

Znamy cennik nowego Renault Megane

Nowe Renault Megane już lada moment przekroczy progi salonów w całej Polsce. Wiemy już dokładnie ile będzie ono kosztować w każdej z wersji.

Nowa odsłona francuskiego kompakta to wydatek co najmniej 59 900 złotych. Za tę kwotę w nasze ręce trafi auto w wersji wyposażeniowej Life z 114-konnym silnikiem benzynowym. Ten wariant, jak i kosztująca 3 tysiące złotych więcej wersja z jednostką Energy TCe 100 można także zamówić w nieco bogatszych wersjach Zen i Intens. Odmiana Bose będzie domeną silnika Energy TCe 130 (dostępnego także z automatem EDC; dopłata 7000 zł) i wysokoprężnych dCi 110 i dCi 130 (tu także w opcji przekładnia EDC). Najtańszego diesla wyceniono zaś na 67 900 złotych i jest to 90-konne dCi.

Cennik zamyka odmiana GT. Tu pod maską znajdziemy aż 205-konny, benzynowy silnik sprzężony z automatyczną skrzynią. Takie Megane to już wydatek co najmniej 102 100 PLN. W cenie także dyskretny pakiet stylistyczny i system 4CONTROL ze skrętną tylną osią. Liczymy jednak, że w przyszłości w ofercie pojawi się także pełnokrwiste Megane RS.

Pełen cennik nowego Renault Megane:

renault-megane-ceny

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij