MENU
Aston Martin Vantage GT8

Aston Martin Vantage GT8 – bezwzględny

Audi TT RS – na piątkę

18 kwietnia 2016 Great news! Autor:

Volkswagen zapowiada nowego SUVa

Nie znamy nazwy, nie znamy wszystkich szczegółów, wiemy natomiast, że zostanie zaprezentowany w Pekinie.

Nie będzie to jednak zwykły SUV, czy kolejny crossover z doładowanym silnikiem TSI lub trującym TDI. Volkswagen zapowiada opartą na najnowocześniejszych technologiach hybrydę plug-in, której moc systemowa ma wynieśc 376 koni mechanicznych! Moment obrotowy natomiast to spektakularne 699 Nm. Auto na napędzie elektrycznym ma być w stanie przejechać dystans 50 kilometrów. Do pierwszej “setki” samochód ma rozpędzać się w okolicach 6 sekund, prędkość maksymalna natomiast ma wynieść nieco ponad 220 km/h.

2016-volkswagen-suv-concept-03 2016-volkswagen-suv-concept-04

Grafiki przygotowane przez Volkswagena pozwalają przypuszczać, że SUV będzie miał dosyć agresywne linie pomimo dużych rozmiarów. Dodatkowo zauważyć można dużą ilość przetłoczeń, wloty powietrza na masce oraz przednie i tyle światła w technologii LED. We wnętrzu zastosowanie ma znaleźć znany z modeli Audi Virtual Cockpit.

Jak prezentuje się nowy SUV w pełnej krasie dowiemy się już 25 kwietnia.

2016-volkswagen-suv-concept-02

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij