MENU
2018 Toyota Century

Toyota Century – jazda po cesarsku

Mini 1499 GT – gadżeciarski gadżet

9 października 2017 Great news! Autor:

Volkswagen podał cennik modelu T-Roc

Model T-Roc niebawem trafi do polskich salonów, tymczasem importer podał do wiadomości cennik nowego crossovera. Nie jest tanio, ale dostajemy za to bogate wyposażenie.

T-Roc to crossover, który plasuje się w gamie Volkswagena poniżej modelu Tiguan, od którego jest o 25 cm krótszy, a przy tym niższy i węższy. Crossover jednak zaskakuje niezłym rozstawem osi – aż 2603 mm – oraz bagażnikiem o pojemności 445 litrów. Auto będzie dostępne z czterema silnikami, również w wersji z napędem na obie osie. Zaskakuje natomiast cena, która nie będzie atrakcyjna względem konstrukcji konkurencji.

Bazowa odmiana T-Roca będzie dostępna z elektrycznymi szybami z przodu i z tyłu, elektrycznie regulowanymi i podgrzewanymi lusterkami bocznymi, radiem, światłami do jazdy dziennej LED i klimatyzacją manualną. Wśród systemów bezpieczeństwa znalazły się między innymi układ Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście, czujnik deszczu oraz asystent pasa ruchu. Za tak wyposażone auto z silnikiem 1.0 TSI przyjdzie klientom zapłacić 76 490 zł.

Clipboard03

Brakujące elementy wyposażenia takie jak felgi aluminiowe, klimatyzacja automatyczna, skórzana kierownica, podłokietnik, tempomat, Bluetooth, czy czujniki parkowania z przodu i z tyłu znajdziemy natomiast w wyższej wersji wyposażenia, która z podstawową jednostką silnikową kosztować będzie 84 290 zł. Jeżeli klient zdecyduje się na mocniejszy wariant z silnikiem 1.5 TSI zapłacić mu przyjdzie już niemalże 90 000 zł.

Najwyższa wersja wyposażenia, której cena startuje od blisko 100 000 zł zawiera już reflektory LED, oświetlenie wewnętrzne ambiente, klimatyzację automatyczną dwustrefową, system multimedialny Composition Media, czy 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich.

Automatyczna skrzynia biegów na razie dostępna będzie tylko z silnikami 2.0 TSI oraz 2.0 TDI, w późniejszym okresie pojawi się także w wersji 1.5 TSI.

Poniżej znajdziecie ceny poszczególnych wersji:

Clipboard01

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij