MENU

Nowe Subaru BRZ – wzorem Toyoty

Renault Twingo GT – gokart

27 maja 2016 Great news! Autor:

Volkswagen Beetle – ostatni oddech?

Volkswagen już od jakiegoś czasu przebąkiwał coś o zakończeniu produkcji kultowego Garbusa, jednak teraz prezentuje wersję po liftingu. Czy to ostatnie wcielenie legedny?

Niezależnie od tego warto jednak trzymać się sprawdzonych informacji. Te są następujące – odmłodzony Beetle dostał nowe zderzaki, które sprawiają, że zarówno tył i przód są bardziej… pionowe. Wszystko by uzyskać bardziej sportowy wygląd, szczególnie w wersji R-Line. Nowością są także nowe przyciemnione klosze tylnych lamp LED. Dodatkowo Beetle może być postawiony na nowych felgach w rozmiarach 17′ oraz 18′ cali.

2016-volkswagen-beetle-01

Zmiany we wnętrzu są kosmetyczne i w zasadzie ograniczają się do jaśniejszego panelu oświetlającego deskę rozdzielczą oraz stylizacji pokręteł jak w najnowszych modelach marki. Dodatkowo konfigurując małego Volkswagena będzie można wybierać spośród nowych wzorów tapicerki i kolorów wykończenia deski rozdzielczej.

2016-volkswagen-beetle-06

Pod maską znajdziemy trzy benzyniaki oraz dwa diesle o mocach od 105 do 220 koni mechanicznych, jednak na tę ostatnią odmianę w wersji R-Line przyjdzie nam poczekać jeszcze parę tygodni, podczas gdy pozostałe odmiany są już dostępne do zamówienia u dealerów.


2016-volkswagen-beetle-02 2016-volkswagen-beetle-03
2016-volkswagen-beetle-05 2016-volkswagen-beetle-07

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij