MENU

Paris Motor Show 2018 – 5 najważniejszych premier

TOP 10 – Najczęściej rejestrowane auta we wrześniu

4 października 2018 Great news! Autor:

Toyota Camry wraca do Polski – znamy ceny!

Model Camry na europejskim rynku zastąpi kiepsko radzącego sobie Avensisa, jest od niego jednak o wiele większy i droższy. Znamy cennik flagowej Toyoty!

Polski importer Toyoty wprowadza Camry na polski rynek po 14 latach nieobecności. Jednocześnie robi to w dosyć odważny sposób, samochód będzie oferowany tylko i wyłącznie w jednej wersji nadwozia i jednej wersji silnikowej – do wyboru pozostaje tylko wyposażenie. Sedan będzie napędzany hybrydowym zespołem napędowym. W jego skład wchodzić będzie silnik benzynowy o pojemności 2.5 litra oraz silnik elektryczny. Moc systemowa układu wynosi 218 koni mechanicznych, moment obrotowy to natomiast 221 Nm. Sprint do „setki” zajmie Toyocie 8,3 sekundy. Camry ma zgodnie z zapewnieniami producenta średnio spalać 4,3 litra benzyny na 100 kilometrów, jednak jest to wskazanie zgodne ze starą normą NEDC, faktycznie więc wynik będzie wyższy o nawet 20-30%.

Bazowy model w standardzie już posiada reflektory LED, automatyczne światła drogowe, aktywny tempomat, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, dostęp bezkluczykowy, 17-calowe felgi aluminiowe, elektrycznie regulowany fotel kierowcy, 7-calowy ekran dotykowy i klimatyzację automatyczną. Toyota za taki egzemplarz życzy sobie 139 900 zł – do tej ceny możemy tylko dodawać. Warto zanotować, że w bazowej odmianie dopłaty wymaga nawigacja, jest to koszt 2 500 zł.

Lepiej wyposażona odmiana Prestige to wydatek już niemal 150 000 zł, najdroższe Camry w wersji Executive to zaś kolejne 10 000 zł. Topowa odmiana to wersja Executive z pakietem VIP, tak wyposażone auto wyceniono na 179 900 zł. Cena ma jednak swoje przywileje, w najbogatszej wersji znajdziemy na pokładzie między innymi trzystrefową klimatyzację, zestaw audio JBL (9 głośników), elektrycznie regulowane tylne fotele, które rozdzielone są podłokietnikiem z panelem do ustawień klimatyzacji i tylnej rolety.

Nowa Toyota będzie dostępna do zamówienia w ciągu najbliższych kilkunastu tygodni.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij