MENU

Maserati Levante – czy to prawowity trójząb?

Renault Megane Grandtour – witaj w rodzinie

22 lutego 2016 Great news! Autor:

Toyota C-HR zapowiedziana przed Genewą

To będzie jedna z najważniejszych premier tegorocznej imprezy. Toyota zaatakakuje piekielnie popularny segment crossoverów ze swoim nowym modelem.

Zapowiadany C-HR zostanie zaprezentowany już 1 marca i to w wersji produkcyjnej. Toyota nie będzie nas już zatem mamić wielkimi kołami i ostrymi przetłoczeniami – zobaczymy to, co zobaczy klient w salonie. Do tej pory C-HR został zaprezentowany w wersji koncepcyjnej dwukrotnie, z czego raz pod marką Scion. Nowy model to kompaktowy crossover, który najprawdopodobniej pomimo 5-drzwiowego nadwozia będzie stylizowany na coupe. Spoglądając na dotychczas pokazywane wersje studyjne spodziewać można się jednego – docelową grupą klientów z pewnością będą ludzie młodzi, którzy kwestie funkcjonalności tylnego rzędu siedzień i bagażnika pozostawiają na drugim planie.

Nowa Toyota produkowana będzie w Turcji, natomist jej hybdrydowa odmiana w Wielkiej Brytanii. Obok niej w Genewie pojawią się także nowy Hilux w specyfikacji europejskiej oraz van Proace Verso (zbudowany razem z koncernem PSA).

Na zdjęciu poniżej widoczna jest wersja koncepcyjna, grafika powyżej to natomiast oficjalna wizualizacja zapowiadająca wersję produkcyjną.

2016-toyota-chr-concept01

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij