MENU
Renault Koleos

Renault Koleos – poważny gracz

DS 3 Givenchy Le MakeUp – zna kobiety

6 maja 2016 Great news! Autor:

Toyota 86 Shooting Brake – złamane serce

Toyota prezentuje auto, na które czekało bardzo wiele osób i jednocześnie łamie im wszystkim serca zapowiadając, że nie wejdzie ono nigdy do produkcji.

Model GT86 stał się prawdziwym hitem sprzedaży na wielu rynkach całego świata. Klasyczne, odwołujące się do najlepszych wzorców coupe, sprzedawane w sumie pod trzema markami (Toyota, Scion oraz Subaru) zdobyło rzeszę fanów na całym świecie. Jakie było ich marzenie? Wersja cabrio lub shooting brake. Niestety japoński producent już jakiś czas temu zapowiedział, że nie przewiduje sprzedawania modelu GT86 w żadnej z tych odmian.

Iskierką nadziei był przedstawiony przez australijski oddział Toyoty w 2014 roku szkic wersji shooting brake, który tak spodobał się koordynatorom projektu GT86, że postanowili oni zrobić model w skali 1:4. Efekty? Shooting Brake skończył tylko jako auto koncepcyjne.


2016-toyota-86-shooting-brake-concept-02 2016-toyota-86-shooting-brake-concept-04
2016-toyota-86-shooting-brake-concept-03 2016-toyota-86-shooting-brake-concept-01

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij