MENU

Audi A8 L extended – niczym stonoga

Infiniti QX Sport Inspiration oficjalnie zapowiedziane

12 kwietnia 2016 Great news! Autor:

Tesla Model S – z pierwiastkiem X

Tesla Model S to zdecydowanie jedno z najważniejszych aut w historii motoryzacji XXI wieku. Właśnie przeszła facelifting i zainplementowano jej pierwiastek X – z Modelu X.

Pierwiastkiem jest oczywiście wygląd, zresztą bardzo zbliżony także do tego z najnowszego, mniejszego Modelu 3. Najbardziej widoczną zmianą jest zdecydowanie ta w pasie przednim, gdzie miejsce atrapy atrapy chłodnicy zastąpił zgrabnie wyprofilowany zderzak oraz węższy chromowany pas z logiem amerykańskiego producenta. Nowe są także światła wykonane w całości w technologii LED.

Zmiany we wnętrzu w zasadzie nie zaszły. Nową opcją w wyposażeniu będzie teraz możliwość dokupienia ogrzewanych i wentylowanych foteli oraz nowych kolorów drewnianego wykończenia oraz typu materiałów zastosowanych do wykończenia góry deski rozdzielczej.

2016-tesla-model-s-02

Model S nadal będzie oferowany w czterech wersjach: 70 (moc 315 KM, 5,5 s. do 100 km/h), 70D (z napędem na 4 koła, mocą 328 KM, 5,2 s. do 100 km/h), 90D (417 KM, 4,2 s. do 100/h) oraz najmocniejszej P90D o mocy 463 KM, rozpędzającej się do 100/h w czasie 3,1 sekundy, która w trybie jazdy Ludicrous rozwinie moc 532 KM i pierwszą “setkę” zrobi w piorunujące 2,8 sekundy. W ładowaniu baterii każdej z wersji ma pomóc nowa ładowarka, która zdaniem producenta powinna skrócić czas ładowania.

Zmodernizowana Tesla wejdzie do produkcji już niebawem.


2016-tesla-model-s-03 2016-tesla-model-s-04

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij