MENU

Ostatni Land Rover Defender zjechał z linii produkcyjnej

Ferrari GTC4Lusso

Ferrari GTC4Lusso – doprawiony na ostro

2 lutego 2016 Great news! Autor:

Skoda zapowiada nowego SUVa

I to w dodatku publikując oficjalne wizualizacje modelu. Prezentacja już za kilka tygodni w Genewie.

O intensywnych pracach nad nowym autem typu SUV w Skodzie mówiło się od bardzo dawna, jednak efektów pracy nie mieliśmy okazji oglądać. Tym razem jednak mamy okazję zobaczyć oficjalną wizualizację sporządzoną przez czeskiego producenta. Niestety poza zdjęciami nie ujawniono żadnych specyfikacji nowego modelu, jednak patrząc na trendy panujące w tym segmencie można spodziewać się, że auto będzie miało około 4,7 metra długości, około 1,9 metra szerokości oraz 1,7 metra wysokości. Jak na stylizację koncepcyjną przystało auto ma ogromne koła i wygląda niezwykle masywnie (szczególnie dzięki ostro poprowadzonym przetłoczeniom), jednak jak to zwykle bywa wersja produkcyjna będzie mocno ugrzeczniona. Auto będzie oparte na płycie podłogowej (platforma MQB), której zostają opierane inne tej wielkości SUVy koncernu VAG. Gama silnikowa? Prawdopodobnie od najsłabszego benzynowego 1.2 TSI, do dynamicznego 2.0 TSI, diesle od zapowiadanego, nowego 1.5 TDI, do 2.0 TDI.

Prawdopodobna premiera wersji produkcyjnej będzie miała miejsce podczas październikowego Paryskiego salonu samochodowego.

2017-skoda-visions-concept-02

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij