MENU
2017 Infiniti Q60 Coupe

Infiniti Q60 Coupe – japoński szyk

Ford Fusion Sport – bo dobre V6 nie jest...

Skoda Superb | fot. Skoda

11 stycznia 2016 Great news! Autor:

Skoda z najlepszymi wynikami sprzedaży

Niespodzianka? Sensacja? Nic z tych rzeczy – wygrywa faworyt. W 2015 roku w Polsce najwięcej samochodów sprzedała Skoda.

To już siódmy rok z rzędu gdy Czesi zajmują pozycję lidera w naszym kraju. Po raz kolejny dotyczy to zarówno sprzedaży flotowej, jak i klientów indywidualnych. W 2015 roku było to dokładnie 44 524 egzemplarzy aut marki rodem z Mlada-Boleslav.

Co ciekawe, producent mimo afery dieselgate (która w zasadzie Skodzie wizerunkowej krzywdy nie zrobiła) zanotował 3-procentowy wzrost względem poprzedniego roku. Czeskie auta stanowią 12,63% rynku nowych aut w Polsce, co tylko pokazuje jak bardzo rozbita jest sprzedaż w naszym kraju pomiędzy różnych producentów.

Jaki był najlepiej sprzedający się model? Oczywiście Skoda Octavia. 14 193 sztuk tego samochodu wyjechało w ciągu ostatnich 12 miesięcy na polskie ulice. W tych dobrych wynikach zapewne spory udział miała także zeszłoroczna premiera – Skoda Superb.

Tagi: , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij