MENU

Mitsubishi ASX – 50 twarzy liftingu

BMW X3 i X4 w odmianie M

12 lutego 2019 Great news! Autor:

Skoda Vision iV – nadchodzi elektryczny crossover!

To już pewne, że za kilkanaście dni światło dzienne ujrzy koncepcyjna wersja elektrycznego crossovera znad Wełtawy!

Skoda podczas targów w Genewie, które rozpoczynają się już na początku marca, zaprezentuje swoją wizję elektrycznego crossovera z nadwoziem mającym przypominać linię coupe. Vision iV charakteryzować się będzie bardzo ostro zarysowanymi liniami, ogromnymi 22-calowymi felgami oraz brakiem bocznych lusterek. W miejscu tych ostatnich zobaczymy kamery.

Plotki mówią o wyjątkowo mocnej wersji z dwoma silnikami elektrycznymi, która ma mieć moc nawet 300 koni mechanicznych i zasięg nawet 500 kilometrów. Póki co fani czeskich samochodów i elektromobilności będą musieli zadowolić się elektryczną odmianą małego modelu Citigo – mówi się, że to będzie oficjalnie pierwsza w pełni elektryczna Skoda, jaka trafi na rynek.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij