MENU

Porsche Cayenne Coupe – ofensywa w nowym segmencie

Mercedes-AMG A 35 Sedan – elegancki i szybki

25 marca 2019 Great news! Autor:

Skoda szykuje Kodiaqa w wersji pick-up

W tym roku mija dokładnie 18 lat od kiedy Skoda po raz ostatni miała w swojej ofercie pick-upa.

Już od dłuższego czasu Skoda regularnie prezentuje modele samochodów, które zostały stworzone przez zespół Skoda Vocational School for Mechanical Engineering. Nawet na naszym portalu opisywaliśmy już wyjątkową koncepcyjną Skodę Rapid w odmianie z nadwoziem coupe. Już w lipcu tego roku zaprezentowany zostanie pick-up bazujący technologicznie na modelu Kodiaq.

Młodzi uczniowie pracujący w Skodzie mają pełne poparcie marki. Ich projekty są zawsze prezentowane podczas różnego rodzaju targów i imprez. Nigdy jednak nie mieli oni okazji zaprezentowania koncepcyjnego samochodu bazującego na dużym SUVie. Zmieni się to już tego lata, wraz z premierą pick-upa. Kodiaq z paką będzie mieć jednak charakter czysto rekreacyjny – możliwe, że będzie on nawet nawiązaniem do oferowanego niegdyś modelu Felicia Fun.

O premierze Kodiaqa pick-up będziemy jeszcze informować, tymczasem zobaczcie jak młodym inżynierom idą prace projektowe.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij