MENU

Nowy Aston Martin Vantage AMR – klasyka gatunku

Bentley Continental GTC Bavaria – docenić piękno

7 maja 2019 Great news! Autor:

Skoda Superb po liftingu zapowiedziana

Jeszcze w tym miesiącu swoją premierę będzie mieć flagowy model czeskiej marki poddany zabiegowi odmładzającemu.

Oto oficjalna zapowiedź Skody dotycząca modelu Superb. Już teraz wiemy, że premiera modelu będzie mieć miejsce podczas mistrzostw świata w hokeju na lodzie w Bratysławie. Chociaż to “tylko” facelifing, wprowadzi on Superba do nowego segmentu – samochodów zelektryfikowanych.

Zmiany stylistyczne Skody są minimalne. Z przodu znajdzie się zderzak o przemodelowanej dolnej linii oraz nowe światła przeciwmgielne. Bardziej zauważalna będzie operacja przeprowadzona na tyle auta – na klapie bagażnika znajdzie się bowiem duży napis SUPERB w tej samej konwencji jak w nowym modelu Scala, a także nowe wzory świateł LED. We wnętrzu natomiast zadebiutuje nowy system multimedialny.

Najważniejszą nowością będzie napęd hybrydowy typu plug-in. Będzie on bazować na tym samym rozwiązaniu, co w Volkswagenie Passacie GTE. W jego skład będzie wchodzić silnik benzynowy 1.4 TSI oraz elektryczny. Superba będzie można naładować z zewnętrznego źródła a bateria o pojemności niecałych 10 kWh powinna pozwolić na przejechanie w trybie zeroemisyjnym około 50 kilometrów.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij