MENU

Nowy Ford Focus zaprezentowany!

Peugeot 208 tylko w wersji pięciodrzwiowej

13 kwietnia 2018 Great news! Autor:

Skoda pracuje nad SUVem cabrio

Grupa uczniów i studentów szkolących się w fabryce Skody na przyszłych inżynierów i stylistów dostała od producenta wyjątkowe zadanie – stworzą oni SUVa cabrio.

Na samym początku jednak powinniśmy uspokoić wszystkich czytelników. SUV bez dachu, nad którym pracuje obecnie grupa młodych i ambitnych ludzi w fabryce Skody, będzie tylko autem studyjnym. Bazujący na modelu Karoq samochód dołączy do kilku innych ambitnych projektów stworzonych przez inne grupy studentów Skody. W poprzednich latach stworzyli oni między innymi dwudrzwiowe Citigo bez dachu, elektryczne buggy (również na bazie Citigo) czy Rapida Spaceback Coupe.

skoda-karoq-cabriolet-04

skoda-karoq-cabriolet-02 skoda-karoq-cabriolet-03

Jak wynika ze szkiców Karoq bez dachu będzie on nadal autem o dwóch rzędach siedzeń. Tylna część samochodu zostanie całkowicie przeprojektowana, znajdzie się na niej „garb”, w którym będzie chowany dach. Na razie nie wiadomo, czy składane pokrycie będzie zbudowane z elementów metalowych, czy z miękkiego tworzywa, podobnie jak kwestia tylnych drzwi. Szkic nie daje jasnej odpowiedzi na to ile par drzwi będzie posiadać samochód.

Efekty pracy dwunastki studentów akademii Skody poznamy już tego lata.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij