MENU

Mini 1499 GT – gadżeciarski gadżet

Toyota i-Ride Concept

Toyota Concept-i Ride – nowoczesność dla wszystkich

12 października 2017 Great news! Autor:

Robert Lewandowski dostał nowe auto

Najlepszy obecnie polski piłkarz odebrał od jednego ze sponsorów nowe auto, to ponad 600-konne Audi RS6 Avant.

Niezmiennie od 2002 roku marka Audi jest sponsorem jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie – Bayernu Monachium. Choć jego piłkarzom zdecydowanie pieniędzy nie brakuje to w ramach umowy sponsorskiej co roku dostają oni nowe auto. Cały luksus ten sytuacji polega dodatkowo na tym, że zawodnicy mogą wybrać dowolny model. Nic tylko dobrze grać w piłkę.

audi-bayern-01

Najlepszy polski napastnik – Robert Lewandowski także skorzystał z okazji. Spośród gamy Audi zdecydował się na rodzinne kombi, tyle że w nieco pikantniejszej wersji. Polak wraz z rodziną będą przez najbliższy rok poruszać się ponad 600-konnym modelem RS6 Avant. Dodajmy, że jego cena bazowa w Polsce to 576 800 złotych. Dla przypomnienia – RS6 napędza silnik V8 o pojemności 4 litrów, auto osiąga „setkę” w 3,7 sekundy a jego prędkość maksymalna jest ograniczona do 250 km/h.

audi-bayern-02

RS6 Avant było najchętniej wybieranym modelem wśród piłkarzy Bayernu. Zdecydowali się na nie także między innymi Mats Hummels, czy Jerome Boateng. Drugim najchętniej wybieranym modelem było natomiast SQ7 – mocarny SUV z dieslem V8 pod maską. Ciekawostką jest wybór młodziutkiego Felixa Goetze (19 l). Jako jedyny z zespołu zdecydował się on na kompaktowe Audi A3, niejako przecząc stereotypom o piłkarzach.

Przy okazji przekazania piłkarzom samochodów Audi zaprezentowało także swój najnowszy model – luksusową limuzynę A8.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij