MENU

Alpine A110 – znamy cenę w Polsce

Brabus Fortwo Sunseeker – żeglarz

15 grudnia 2017 Great news! Autor:

Renault ZOE Star Wars Edition – moc będzie z Tobą

Alians Renault-Nissan wspiera twórców Gwiezdnych Wojen – z tej okazji francuska marka wypuści na rynek specjalną edycję swojego miejskiego auta.

Elektryczne ZOE, chociaż w Polsce nie jest najpopularniejszym modelem, to w krajach takich jak Francja i Norwegia bije rekordy popularności. Miejskie autko niedawno przeszło facelifting, ma pojemniejsze i szybciej ładujące się baterie. Teraz jest także gratką dla fanów filmów z serii Star Wars.

2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars

Renault, dumne z bycia parterem filmowej sagi, zaprezentowało specjalną edycję ZOE nazwaną Star Wars Edition. Wyróżnia się ona naklejkami z motywem statku Millenium Falcon Hana Solo oraz specjalnymi plakietkami. We wnętrzu znajdziemy między innymi dedykowane dla wersji progi z logotypem filmowej sagi. Wersja ta przeznaczona jest na rynek francuski.

ZOE Star Wars Edition nie wyróżnia się jednak niczym więcej. Auto dostępne będzie w bogatej wersji wyposażeniowej, w której skład wchodzą między innymi nagłośnienie Bose, 17-calowe aluminiowe felgi, kamera cofania czy pokładowe Wi-Fi. Edycja limitowana będzie dostępna w czterech kolorach: dwóch odcieniach białego, szarym oraz czarnym.

2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars

Jak wspomnieliśmy, Star Wars Edition będzie dostępne tylko we Francji, a jego rynkowa premiera zapowiedziana jest na marzec 2018 roku. Zamówienia można jednak składać już od dziś.


2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars 2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij