MENU

Nowa Toyota GR Supra – doczekaliśmy się!

Ford będzie elektryfikować wszystkie modele

15 stycznia 2019 Great news! Autor:

Renault Twingo wycofane z Polski

Powtarzane od pewnego czasu plotki okazują się prawdą. Jeszcze w tym roku najmniejsze Renault zniknie z oferty w Polsce.

Twingo trzeciej generacji to jedna z ciekawszych konstrukcji na rynku. Małe auto charakteryzuje się silnikiem umieszczonym z tyłu oraz napędem na tylną oś. Pomimo tego wyprowadzenie go z równowagi jest niemalże niemożliwe, nawet we wzmocnionej odmianie GT o mocy 110 koni mechanicznych. To właśnie ta odmiana z Polski została wycofana jako pierwsza, teraz importer oficjalnie potwierdza, że słabsza odmiana także niedługo zniknie z oferty.

Pożegnanie z Twingo wiąże się z bardzo słabą sprzedażą mieszczucha. Jak podaje IBRM SAMAR w zeszłym roku zarejestrowanych zostało zaledwie 182 małych Renault. Pomimo tego sprzedaż modelu w Europie będzie kontynuowana.

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij