MENU

MINI stworzy elektrycznego hot hatcha

Lexus LC Convertible Concept – zmysłowy i szybki

11 stycznia 2019 Great news! Autor:

Renault Megane R.S. Trophy – ceny w Polsce

Importer marki Renault przedstawił ceny najostrzejszej odmiany modelu Megane.

Renault Megane R.S. Trophy wyróżnia się nie tylko zwiększoną do 300 koni mechanicznych mocą, ale też zawieszeniem Cup, aktywnym układem wydechowym i wyczynowymi oponami Bridgestone. Za przeniesienie mocy na asfalt może odpowiadać skrzynia manualna lub automatyczna EDC. Jazda po zakrętach z gazem wciśniętym do podłogi nie powinna być problemem, gdyż samochód standardowo wyposażony jest w mechanizm różnicowy Torsen i system czterech kół skrętnych 4CONTROL. Informacje o jeździe kierowca będzie czerpać ze standardowego w wersji Trophy systemu R.S. Monitor, który zapisuje dane telemetryczne i daje możliwość ich późniejszej analizy.

Megane R.S. Trophy nie jest samochodem tanim, jednak porównując je do konstrukcji konkurencyjnych pułap cenowy jest na zbliżonym poziomie. Za odmianę wyposażoną w skrzynię manualną klient będzie musiał zapłacić co najmniej 142 900 zł, wersja z automatem kosztuje natomiast 149 900 zł.

Samochód można już zamawiać u dealerów marki Renault.

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij