MENU

Ursus ELVI – elektryczny dostawczak z Polski

Skoda Karoq – śladem Yeti

28 kwietnia 2017 Great news! Autor:

Renault Koleos – już we wrześniu w Polsce, jest bogato

Renault wraca do gry w gronie dużych SUVów już we wrześniu. Cennik otwiera wersja ZEN, startująca od 111 400 zł…

Drogo? Za taką kwotę dostaniemy silnik wysokoprężny Energy dCi 130, oraz całkiem sensowne wyposażenie. W podstawie będzie to system multimedialny R-Link 2 z 7″ ekranem dotykowym, nawigacją, system bezkluczykowy pod postacią karty Renault Hands Free, 17-calowe felgi, a także systemy bezpieczeństwa takie jak asystent wspomagania nagłego hamowania, system kontrolowania pasa ruchu oraz rozpoznawania znaków drogowych czy też tylne czujniki parkowania.

2017-renault-koleos-02 2017-renault-koleos-03

2017-renault-koleos-04

Oczywiście wyżej w hierarchii znajdą się wersje Intens oraz Initiale Paris, z czego ta druga dostępna jest również w unikalnym fioletowym lakierze, a także z pięknym dwukolorowym wnętrzem.

2017-renault-koleos-07

Pod maską natomiast do dyspozycji będziemy mieli same silniki napędzane ropą. Wspomniane wcześniej Energy dCi 130 (1.6 R4 / 130 KM / 320 Nm), z przednim napędem oraz ręczną skrzynią biegów, a także Energy dCi 175 (2.0 R4 / 175 KM / 360 Nm), z napędem na obie osie oraz z opcjonalną automatyczną skrzynią bezstopniową. Nie jest to jednak EDC, a XTronic. Co może delikatnie powiedzieć nam więcej o korzeniach nowego Koleosa.

2017-renault-koleos-05 2017-renault-koleos-06

Z zewnątrz jest to napompowany Renault Talisman, natomiast pod tym bądź co bądź dobrze wyglądającym nadwoziem znajdziemy… Nissana X-Traila. Renault obiecuje również ogromną ilość miejsca w środku nowego SUVa, jako że projektowany był z myślą o podbiciu rynku chińskiego. Pod koniec roku postaramy się dla was sprawdzić, ile Nissana pozostało w Renault.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij