MENU

Nissan Juke – milionowy crossover

Renault Megane R.S. Trophy – francuska artyleria

18 lipca 2018 Great news! Autor:

Polestar zapowiada model 2 EV

Szwedzka firma Polestar kontynuuje ofensywę i podczas festiwalu w Goodwood Festival of Speed potwierdziła, że do ich oferty dołączy kolejny elektryczny pojazd. Na razie samochód jest jeszcze dla nas wielką niewiadomą, ale wedle zapewnień producenta ukaże się on już w przyszłym roku.

Kilka ważnych wiadomości już jednak ujrzało światło dzienne. Samochód prawdopodobnie dostępny będzie z 400-konnym silnikiem elektrycznym i będzie mógł pochwalić się zasięgiem 350 mil (ok. 564 km). Warto dodać, że jego największym konkurentem będzie Tesla Model 3. Na więcej informacji dotyczących nowego modelu Polestara trzeba będzie jeszcze zaczekać, ale już teraz zapowiada się bardzo ciekawie.

Volvo Concept 40.2 profile

Producent zdradził, że drugi model w portfolio marki Polestar mocno nawiązywał będzie do koncepcyjnego Volvo 40.2. Pojazd ten narysowany był zgodnie z zasadą przyjętą dla innych modeli, czyli z przodu obowiązkowe „światła Thora” i charakterystyczny kształt grilla. Linia boczna jest stosunkowa prosta, a auto jest wysoko zawieszone – czyżby to sugerowało, że nowym Polestarem bez obaw będziemy mogli zjechać z asfaltu? Ciekawe też, czy w nadchodzącym modelu zachowane zostałą tylne światła ułożone w kształt litery ”C”.

Volvo Concept 40.2 front quarter low

Ceny w Wielkiej Brytanii nowego samochodu szwedzkiej marki będą oscylować między 30 000, a 50 000 funtów. Polestar 2 ma zapewnić ekspansję marki, która już planuje model numer 3 – większego SUVa.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij