MENU

Mazda 3 (2019) – cena w Polsce od 94...

Honda CR-V Hybrid – znamy polskie ceny

17 grudnia 2018 Great news! Autor:

Plebiscyt AutoBest 2018 rozstrzygnięty

Końcówka roku to zawsze okres podsumowań, także tych motoryzacyjnych. Zobaczcie kto zgarnął nagrodę AutoBest.

Chociaż plebiscyt AutoBest nie należy do najbardziej rozpoznawalnych, warto zwrócić na niego uwagę. Przyznawana w nim nagroda jest bowiem przeznaczona dla samochodów, które ze względu na swój stosunek jakości, wyglądu i zaawansowania technologicznego do ceny wypadają najlepiej. O przyznaniu tytułu w finałowej fazie plebiscytu decyduje jury złożone z 31 dziennikarzy z krajów europejskich, w tym także z Polski (Szczepan Mroczek).

Poniżej znajdziecie wyniki tegorocznej edycji:

1. Citroen Berlingo / Peugeot Rifter / Opel Combo
2. Ford Focus
3. Toyota Corolla
4. Kia Ceed
5. Citroen C4 Cactus
6. Dacia Duster

Przypomnijmy, że zwycięskie samochody zadebiutowały w tym roku. Kombivany są konstrukcją koncernu PSA wspólną dla trzech marek wchodzących w skład koncernu. Warto w tym miejscu zauważyć, że chociaż wszystkie trzy są do siebie podobne, producenci zadbali o to, żeby samochody wyróżniały się stylistycznie oraz we wnętrzu.

Z dziennikarskiego obowiązku dodajemy, że zeszłoroczny plebiscyt także padł łupem konstrukcji marki należącej do PSA – był to Citroen C3 Aircross.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij