MENU

Infiniti QX Sport Inspiration oficjalnie zapowiedziane

Aston Martin Vantage GT8

Aston Martin Vantage GT8 – bezwzględny

14 kwietnia 2016 Great news! Autor:

Peugeot Expert – nowy w załodze

Peugeot właśnie zaprezentował użytkową wersję modelu Traveller zwaną Expert. Czy stanie się on ekspertem od ciężkiej roboty?

Co ważne, jest to zupełnie nowa konstrukcja oparta na platformie EMP2. Expert będzie oferowany w wersjach od dwu-, do dziewięcioosobowej (w zależności od wybranej konfiguracji) oraz jako auto pod zabudowę. Największa przestrzeń ładunkowa jaką będzie można uzyskać wyniesie 6,6 metra kwadratowego, natomiast ładowność – 1400 kilogramów. Expert będzie oferowany w dwóch długościach nadwozia, natomiast odmiana pasażerska Expert Combi aż w trzech.

2016-peugeot-expert-02

Kierowcy w czasie jazdy pomogą najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa jak na przykład asystent pasa ruchu, martwego pola czy aktywnego hamowania w razie zagrożenia. Jazdę umili natomiast nowy system info-rozrywki z możliwością sparowania telefonu przez MirrorLink oraz Apple CarPlay oraz nawigacją TomTom.

2016-peugeot-expert-03

Pod maską dostawczaka znajdziemy dwa silniki BlueHDI – 1,6 oraz 2,0. Ten pierwszy dostępny w wariantach o mocy 95 oraz 115 koni, nastomiast drugi od 120, przez 150 do aż 180 koni mechanicznych. W wybranych wersjach moc na koła będzie mogła trafiać przez automatyczną, sześciobiegową skrzynię biegów – EAT6.

Oficjalną premierę Peugeot przewidział w Birmingham podczas targów NEC Commercial Vehicle Show już 26 kwietnia.


2016-peugeot-expert-04 2016-peugeot-expert-05
2016-peugeot-expert-06 2016-peugeot-expert-08

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij