MENU

Mini gotowe na Dakar

Infiniti QX50 – innowacja nadchodzi

23 listopada 2017 Great news! Autor:

Opel Insignia GSi – znamy cennik

Sportowa odmiana flagowego modelu Opla trafia do sprzedaży. Producent podał ceny, w jakich auto będzie sprzedawane w Polsce.

Niemiecka marka wraz z zaprezentowaniem sportowej odmiany Insignii powróciła do nazewnictwa swoich najbardziej rasowych modeli literami GSi. Topowa wersja flagowego modelu co prawda nie jest najmocniejszym autem tego producenta w historii, jest jednak najszybszym. Pomimo niższej mocy w stosunku do poprzedniczki – Insignii OPC – oraz niższej pojemności silnika, jest to najszybszy seryjnie produkowany Opel jaki kiedykolwiek był w ofercie producenta.

Insignia GSi napędzana może być silnikami o pojemności 2 litrów – benzynowym lub wysokoprężnym. Benzyna generuje 260 KM, rozpędza się do 250 km/h i pozwala osiągnąć pierwszą „setkę” w 7,3 sekundy (7,5 dla wersji Sports Tourer). Ropniak generujący 210 KM pojedzie z prędkością maksymalną 233 km/h, a pierwsze 100 km/h osiągnie w czasie 7,9 sekundy (8,0 dla wersji Sports Tourer).

opel-insignia-gsi-02

Niezależnie od jednostki napędowej jaka pracuje pod maską Insignii GSi, jest ona napędzana na wszystkie cztery koła w standardzie. Moc przekazywana jest natomiast przez automatyczną skrzynię biegów o ośmiu przełożeniach. Także jest ona jest zawarta w cenie podstawowej.

Opel wycenił swoje najszybsze auto w historii na co najmniej 168 000 zł dla odmiany Grand Sport z silnikiem benzynowym. Za Diesla przyjdzie nam zapłacić już niemal 10 000 zł więcej – 177 500 zł. Niezależnie od silnika dopłata do wersji Grand Tourer to 5 000 zł. Szczegółowe informacje znajdziecie w tabeli poniżej. Pierwsze sztuki Insignii GSi do salonów w Polsce trafią na początku 2018 roku.

opel-insignia-gsi-cennik

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij