MENU

Hyundai Santa Cruz trafi do produkcji!

MINI John Cooper Works Convertible

MINI John Cooper Works Convertible – oda do radości

BMW M4 Competition Package

14 stycznia 2016 Great news! Autor:

Nowy Competition Package dla BMW M3 i M4

Chcesz, żeby Twoje nowe M3 lub M4 oferowało coś ekstra? BMW przygotowało nową wersję pakietu dla wybrednych – Competition Package.

Co wchodzi w skład takiego dodatku? Z zewnątrz –  20-calowe koła, zmieniony układ wydechowy odznaczający się czarnymi końcówkami i kilka polakierowanych na ten kolor detali takich jak grill, lusterka i obramowania okien. Nie jest to więc raczej propozycja dla szukających niespotykanego wyglądu. Tu nie ma być efekciarsko, a efektywnie.

BMW M4 Competition Package

Wewnątrz także nie uświadczymy rewolucji – Competition Package obejmuje tutaj zmianę foteli na lżejsze kubełki z pasami bezpieczeństwa oznaczonymi pasami BMW M. Poza tym wszystko wygląda jak w standardowych modelach.

BMW M4 Competition Package

Nie trudno się więc domyślić, że najwięcej się dzieje pod maską. Zmiany owocują przyrostem mocy 0 19 KM, dzięki czemu sześciocylindrowa jednostka generuje ostatecznie 450 KM. Przekłada się to chociażby na poprawę osiągów w postaci urwania 0,1 sekundy czasu przyspieszenia od 0 do 100 km/h. W wersji z opcjonalną siedmiobiegową skrzynią M Double Clutch pierwsza setka pojawi się na cyferblacie już po 4 sekundach.

BMW M4 Competition Package

Competition Package nie pozostaje także bez wpływu na prowadzenie M3 i M4. W pakiecie są inne amoryzatory, sprężyny i stabilizatory, a od strony elektronicznej obejmuje on przestrojenie dostępnych trybów jazdy, zredukowanie działania aktywnej kontroli trakcji oraz aktywny dyferencjał.

BMW M4 Competition Package

Modele BMW z tym pakietem będzie można zamówić już na wiosnę.

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij