MENU

Volvo V60 Polestar samochodem bezpieczeństwa WTCC

Fiat Fiorino przeszedł lifting po 9 latach!

30 marca 2016 Great news! Autor:

Nowy Aston Martin V8 Vantage – standardowo z manualem!

Świetne wiadomości dla fanów manualnych przekładni z dużą ilością pieniędzy na koncie. Nowy Aston Martin V8 Vantage będzie wyposażony standardowo w 6 biegowy manual spięty z 4 litrowym silnikiem biturbo prosto z zakładów AMG.

Niestety, na dokładne specyfikacje przyjdzie nam poczekać prawie rok, do czasu premiery nowego Baby-Astona. CEO Aston Martina, Andy Palmer, zamierza doprowadzić do sytuacji, w której to właśnie Aston Martin będzie, jako ostatni producent na rynku, oferował przekładnie ręczne w swoich sportowych samochodach. Co to może oznaczać dla fanów marki? W obliczu planowanej “budżetowej” wersji modelu DB11 wyposażonego w ten sam silnik V8, może to oznaczać, że w portfolio marki znajdzie się więcej aut z ręcznymi skrzyniami biegów. Jednocześnie, marka nie zamierza uczestniczyć w wyścigu mocowym, więc zapewne nowy Vantage będzie mógł pochwalić się mocą zbliżoną do 500 koni mechanicznych. Bardzo wysublimowany sposób na powiedzenie “Wy się tam licytujcie kto ma więcej koni pod maską, nasi klienci już z tego wyrośli.”

Pozostaje tylko jedno pytanie, czy nowy silnik zapewni takie brzmienie jak pierwotnie montowane 4.3 V8?

Mimo wielkiej sympatii do V8mki Mercedesa, obawiamy się, że nie… Ale może jednak się miło rozczarujemy.

Tagi: , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij