MENU

Tragiczny wypadek na Nürburgringu

Bugatti zdradza plany na najbliższe lata

26 lipca 2016 Great news! Autor:

Nissan Titan Single Cab – no i to jest pick-up!

Znany w Europie przede wszystkim z kompaktowego Qashqaia, czy miejskiej Micry Nissan wypuszcza na rynek amerykański prawdziwego kozaka.

Titan to pick-up, który oferowany jest na rynku amerykańskim od 2003 roku, obecna generacja natomiast pokazana została na salonie w Detroit w roku 2015. Jest to największy pick-up japońskiego producenta oferowany gdziekolwiek na świecie, jednocześnie zaliczający się do tzw. “full size pick-ups”. Do tej pory obecna generacja oferowana była tylko z kabiną podwójną, teraz na rynek wejdzie także odmiana z kabiną pojedynczą. Brak miejsc z tyłu rekompensuje większa przestrzeń bagażowa. I to nie byle jaka, bo o długości 244 centymetrów. Ładowność auta wynosi blisko tonę.

2017-nissan-titan-single-cab-02

Pod maską Titana pracować mogą dwie jednostki napędowe. Pierwsza z nich to diesel V8 o pojemności 5 litrów generujący 310 koni mechanicznych. Drugi to benzynowe V8 o pojemności 5,6 litra generujące 390 koni. Oba silniki mogą przekazywać moc zarówno na jedną jak i obie osie. W przyszłości do gamy najprawdopodobniej trafi także benzynowe V6.
Nissan Titan oraz Titan XD z krótką kabiną wjadą do amerykańskich salonów jesienią tego roku.


2017-nissan-titan-single-cab-03 2017-nissan-titan-single-cab-04
2017-nissan-titan-single-cab-06 2017-nissan-titan-single-cab-05
2017-nissan-titan-single-cab-07 2017-nissan-titan-single-cab-08

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij