MENU

Nissan Micra N-Sport – w kierunku Nismo

Volkswagen Passat zmodernizowany

5 lutego 2019 Great news! Autor:

Nissan NV200 tylko w wersji elektrycznej

Japońska marka podała do wiadomości publicznej informacje na temat przyszłości swojego dostawczego modelu.

Obecnie oferowane są dwie odmiany dostawczego Nissana – spalinowa oraz w pełni elektryczna e-NV200. Jak donosi Nissan, od połowy tego roku – a więc od momentu wprowadzenia nowej normy czystości spalin dla samochodów dostawczych – NV200 będzie dostępny już tylko w odmianie elektrycznej. Zainteresowanie elektrycznym dostawczakiem chociaż jest wyraźnie mniejsze od modelu Leaf, to od momentu wprowadzenia do produkcji odmiany z większą baterią o pojemności 40 kWh znacznie wzrosło.

W połowie roku Nissan wraz z wycofaniem z produkcji NV200 zaprezentuje zupełnie nowy model NV250 – będzie to dostawczak bazujący bezpośrednio na Renault Kangoo. Ponieważ francuskie auto jest dostępne w wersji elektrycznej, w późniejszym okresie Nissan zakończy produkcję e-NV200 i rozpocznie produkcję nowego modelu e-NV250 bazującej bezpośrednio na Renault Kangoo ZE.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij