MENU

Mercedes-Benz klasy V przeszedł facelifting

Nissan NV200 tylko w wersji elektrycznej

2 lutego 2019 Great news! Autor:

Nissan Micra N-Sport – w kierunku Nismo

Miejski Nissan do tej pory nie miał w swojej gamie żadnej wersji nawiązującej do hot hatchy, teraz się to zmieni.

Swoją premierę ma właśnie nowa odmiana Micry oznaczona jako N-Sport. Wyróżniają ją wykończenia imitujące włókno węglowe na felgach i lusterkach oraz czarne akcenty na zderzakach. Wnętrze odznacza się obitymi alcantarą fotelami, dedykowanymi dywanikami oraz bogatym wyposażeniem z kamerą cofania oraz dostępem bezkluczykowym.

Co jednak najważniejsze, odmiana N-Sport wprowadza do gamy jednostek napędowych Micry nowy silnik konstrukcji koncernu Renault-Nissan-Mitsubishi, opracowany wraz z Mercedesem – 1.0 DIG-T o mocy 115 koni mechanicznych. Jest to trzycylindrowy motor wspomagany turbosprężarką.

Micra w opisywanej specyfikacji będzie konkurować na rynku z takimi autami jak Ford Fiesta ST-Line, Suzuki Swift Sport czy Renault Clio GT-Line.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij