MENU

Mercedes-Benz Sprinter F-CELL – dom przyszłości

Polestar zapowiada model 2 EV

18 lipca 2018 Great news! Autor:

Nissan Juke – milionowy crossover

Małe japońskie auto jest już na rynku od 2010 roku, pomimo to rynkowy staż zdaje się w ogóle nie odbijać na jego popularności.

Chociaż trudno w to uwierzyć patrząc na wygląd małego Juke’a, to ten crossover ma już 8 lat na karku. Co więcej, Nissan może pochwalić się naprawdę wyjątkowym osiągnięciem – z taśmy produkcyjnej w Sunderlandzie w Wielkiej Brytanii właśnie zjechał milionowy wyprodukowany egzemplarz. Taki wynik osiągnięty w takim czasie oznacza, że nowy Juke wyjeżdża z fabryki co zaledwie 105 sekund, zaś w samej tylko Europie w zeszłym roku znalazł on 95 000 nabywców.

nissan-juke-03

Milionowy Juke to bogato wyposażona odmiana Tekna pomalowana najnowszym lakierem w gamie o nazwie Vivid Blue. Chociaż Juke w takiej konfiguracji będzie zapewne często spotykany na ulicach, to warto wspomnieć, że mały crossover jest w sumie dostępny w liczbie 20 000 różnych konfiguracji, dzięki licznym opcjom personalizacji.

nissan-juke-02

Sunderlandzka fabryka Nissana ma także na koncie inne „milionowe” modele. Sam Qashqai obu generacji został tu wyprodukowany w ponad 3 milionach egzemplarzy, miejska Micra opuściła fabrykę 2,4 miliona razy, natomiast model Primera zjechał z taśmy w sumie w ilości 1,5 miliona egzemplarzy.

Przyszłość Nissana Juke’a to najprawdopodobniej zmiana generacyjna, potencjalnym następcą modeli na rynek europejski jest oferowany już od jakiegoś czasu w Ameryce model Kicks.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij