MENU

Chevrolet Camaro ZL1 – albo grubo, albo wcale

Drobny retusz Mercedesa CLA

16 marca 2016 Great news! Autor:

Nissan GT-R po liftingu

Emocje związane z salonem w Genewie powoli opadają, tymczasem już niedługo kolejna okazja do pokazania nowych modeli – salon w Nowym Jorku. Nissan przywiezie tam model GT-R po liftingu!

Rynkowy żywot GT-R’a dobiega powoli końca i w Nowym Jorku zostanie zaprezentowane prawdopodobnie jego ostatnie wcielenie. Nie możemy spodziewać się żadnych rewolucji, a jedynie kosmetycznych zmian w nadwoziu, które sprawią, że auto będzie wyglądać jeszcze agresywniej. Dodatkowo silnik (3.8 V6) zostanie prawdopodobnie minimalnie wzmocioniony, co sprawi, że zbliży się on już do swoich maksymalnych seryjnych możliwości (przypomnijmy, że już teraz auto rozwija moc 545 koni mechanicznych i moment obrotowy na poziomie 623 Nm). Wnętrze auta nie ulegnie zmianom, jednak spodziewać się można, iż Nissan w modelu GT-R umieści ostatnią wersję swojego systemu info-rozrywki.

Niestety póki co wszystkie wiadomości są jedynie nieoficjalne i opierają się na pogłoskach oraz domysłach, jednak w ciągu najbliższych dni na pewno poznamy oficjalne szczegóły dotyczące kolejnej wersji słynnej Godzilli. Salon w Nowym Jorku startuje już w przyszłym tygodniu.

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij