MENU

BMW 225xe Active Tourer z większą baterią

Volkswagen T-Roc Cabriolet – przyszłość segmentu?

10 sierpnia 2019 Great news! Autor:

MINI numer 10 000 000!

Ten rok będzie wyjątkowym w historii marki pochodzącej z Wielkiej Brytanii z dwóch powodów.

Czas leci nieubłaganie, a niektóre samochody po prostu starzeć się nie chcą. Idealnym przykładem takiego auta jest klasyczne MINI, które powstało w 1959 roku. Chociaż nowe odmiany nie są już pełnymi duszy samochodami miejskimi, a świadczą raczej o gadżeciarkim podejściu do życia i grubym portfelu, to wciąż MINI nie można zarzucić braku wyrazistości.

W tym roku marka obchodzi swoje 60-te urodziny, data pokrywa się z jeszcze jednym wydarzeniem. Z taśmy produkcyjnej w macierzystej dla marki fabryce w Oxfordzie zjechało właśnie MINI numer 10 000 000! Tak, oto dziesięciomilionowe MINI, które będzie jeździć po ulicach. Wyjątkowy egzemplarz w klasycznym dla brytyjskich samochodów zielonym kolorze będzie honorowym gościem podczas największego zlotu posiadaczy MINI w Bristolu, gdzie dojedzie na własnych kołach.

W imieniu całej redakcji pragniemy złożyć MINI najserdeczniejsze życzenia długiej kariery rynkowej oraz wielu legendarnych modeli!

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij