MENU

Nissan rezygnuje z silników Diesla

Aston Martin DB11 AMR – droga na szczyt

9 maja 2018 Great news! Autor:

MINI Cooper dla pary książęcej

Wielka Brytania przygotowuje się do wielkiego wydarzenia jakim będzie ślub księcia Harry’ego. Do wielkiej fety przyłącza się MINI.

Już 19 maja po raz kolejny brytyjska rodzina królewska spotka się na jedynej w swoim rodzaju uroczystości – ślubie księcia Harry’ego z Meghan Markle. Niezwykły stosunek, jakim cały kraj darzy rodzinę królewską sprawia, że tego typu wydarzenia to oczywiście wielki pożytek dla marketingowców. MINI, jako jeden z symboli brytyjskiej motoryzacji, przyłącza się do wielkiego święta i stworzyło jedynego w swoim rodzaju Coopera.

Mini-02 Mini-03

Samochód wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym białym perłowym lakierem oraz zaprojektowanym specjalnie przez grafików wzorem namalowanym na dachu auta. Grafika ma symbolizować połączone ze sobą flagi Wielkiej Brytanii oraz USA (Markle pochodzi ze Stanów Zjednoczonych). Dzięki drukarkom 3D stworzono także specjalne boczne kierunkowskazy z napisem „M H” z symbolem obrączek. Dodatkowo, z bocznych lusterek po otwarciu drzwi na ziemię rzucany jest za pomocą świateł LED napis „Just married”. Jakby tego było mało na podsufitce oraz progach znalazły się miłosne akcenty.

Mini-05 Mini-04
Mini-06 Mini-07
Mini-08 Mini-09

MINI stworzyło ten samochód z powodów czysto wizerunkowych, jednak warto odnotować, że zostanie on także przekazany na cele charytatywne. Pieniądze zebrane podczas aukcji zostaną przekazane fundacji zajmującej się dziećmi zarażonymi wirusem HIV.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij