MENU

Flyin’ Miata Mazda MX-5 – do latania

Caterham Seven 310 – kieszonkowa rakieta

4 sierpnia 2016 Great news! Autor:

Milionowe Audi Q5

A dokładniej milionowe wyprodukowane w Europie. Audi ma się czym chwalić, bo SUV osiągnął niemały sukces na całym świecie.

Audi Q5 produkowane jest z małymi zmianami od 2008 roku, w sumie wyprodukowano już ponad 1,6 miliona egzemplarzy w trzech fabrykach w: Indiach, Chinach oraz Niemczech. Jednak to właśnie ta ostatnia odpowiada za blisko 2/3 produkcji modelu. Z taśmy produkcyjnej w Ingolstadt zjechał właśnie milionowy wyprodukowany tam egzemplarz. Jest to odmiana SQ5 wyposażona w silnik wysokoprężny o pojemności 3 litrów (V6) w kolorze Sepang Blue. Auto zostało kupione przez niemiecką rodzinę.

2015_audi_q5

Fakt, że Q5 cieszy się cały czas niemalejącą popularnością jest w zasadzie niespodzianką patrząc na to, że jego rynkowy staż jest na obecne realia rynku motoryzacyjnego lekko mówiąc… niemały. Audi już pracuje nad nową generacją samochodu, co więcej chodzą plotki, że zostanie ona zaprezentowana już jesienią podczas targów we francuskim Paryżu.

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij