MENU

Ferrari LaFerrari bez dachu stało się faktem

Bristol Bullet – reaktywacja

16 lipca 2016 Great news! Autor:

Mercedes CLS Final Edition – po raz ostatni

Mercedes wypuszcza na rynek finalną edycję modelu CLS, kiedy następca?

Wersja Final Edition dostępna jest zarówno w wersji cztero- jak i pięciodrzwiowej (Shooting Brake). Wyróżnia się ona pakietem stylistycznym AMG z delikatnie przemodelowanymi przednimi zderzakami, atrapą chłodnicy ze strukturą w kształcie diamentów, podwójnymi końcówkami wydechu oraz specjalnymi felgami aluminiowymi o rozmiarze 18 oraz 19 cali. Panoramiczny dach można dodatkowo otworzyć. Wnętrze zostało wykończone czarną skórą z białymi przeszyciami i nicią, fotele są podgrzewane, a kierownica pochodzi z pakietu AMG, jednak została nieco inaczej obszyta.

CLS bazujący na poprzednim wcieleniu klasy E wyjdzie niedługo z produkcji, jego następca jest przewidywany na koniec przyszłego roku lub dopiero początek 2018. Niestety ze względu na słabą sprzedaż przyszłość odmiany Shooting Brake stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.


2016-mercedes-benz-cls-final-edition-01 2016-mercedes-benz-cls-final-edition-02

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij